• Infolinia: +48 533940960, 506489326
Categories Oferta

BARY

Nasze bary wyróżniają się nowoczesnym wyglądem i aranżacją wnętrza. Głównym elementem baru jest lada barowa z możliwością zagospodarowania przestrzeni na urządzenia gastronomiczne. Dzięki otwieranej ścianie zyskasz dodatkowe miejsce na stoliki dla Twoich klientów. Każdy projekt przygotowujemy indywidualnie odpowiadając na Twoje oczekiwania.

Categories Oferta

BIURA

Dla nowoczesnego biznesu oferujemy biura, które są oparte na systemie gotowych modułów, w których duże przeszklenia wpłyną na kreatywność Twojego zespołu. W krótkim czasie możesz zbudować własne biuro. Zapomnij o wynajmie powierzchni! Postaw swoje własne mobilne biuro!

Categories Oferta

DOMY NA WODZIE

Porzuć ograniczenia!

Dla osób poszukujących życia bez ograniczeń, gdzie zacumuje własny dom. Wszystkie modele domów z płaskim dachem można postawić na zbiornikach wodnych z wykorzystaniem platformy pływającej wykonanej z pływającego betonu.

Categories Oferta

ALTANY OGRODOWE

Wymiary altany z łatwością dostosujemy do wielkości Twojego ogrodu. Rozmieszczenie ścian pełnych i ażurowych dobierzemy w optymalny sposób, zapewniając Państwu strefę słońca i cienia, a także strefy chroniące przed wiatrem i deszczem. Możliwość aranżacji oświetlenia sprawi, że letnie wieczory będą jeszcze dłuższe.